ОСНОВНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ


Основні засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначено Законом України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон).

Згідно статті 1 Закону, автостанція – це споруда або комплекс будівель, споруд, стоянок та під’їздів для прийняття, відправлення, управління рухом автобусів та обслуговування пасажирів.

Перелік обов’язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями пасажирам та автомобільним перевізникам визначено абзацами другим та третім статті 36 Закону. При цьому, відповідно до абзацу шостого статті 36 Закону, власники автостанцій несуть відповідальність за якість та безпеку послуг, що надаються автостанціями пасажирам та автомобільним перевізникам, технічний та санітарно-гігієнічний стан будівель, споруд, обладнання та території автостанції.

Порядок обслуговування пасажирів на автостанціях та організація роботи автостанцій визначені Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 і є обов’язковими для виконання, у тому числі, автостанціями.

Go to top