Система «Електронний квиток» (автоматизована система обліку оплати проїзду у міському електротранспорті м. Харкова (метрополітені, трамваї, тролейбусі) – програмно-технічний комплекс, призначений для здійснення обліку наданих транспортних послуг за допомогою електронного квитка.

      Електронний квиток – проїзний документ встановленої форми, який після реєстрації в Системі дає право пасажиру на одержання транспортних послуг.

 


Для користувачів, що не мають права на пільговий проїзд


    Придбати та/або поповнити електронний квиток можна через термінали самообслуговування системи «Електронний квиток», які встановлені на зупинках наземного електротранспорту міста Харкова, у вестибюлях станцій Харківського метрополітену та у підземних пішохідних переходах біля станцій Харківського метрополітену.

 


Для користувачів, що мають право на пільговий проїзд


   Дієздатні Пільговики, які досягли повноліття звертаються до КП «Харківпасс», надаючи копії паспорта, ідентифікаційного коду та документів, що підтверджують право на пільгу.

   Недієздатні повнолітні особи звертаються до КП «Харківпасс» через законного представника, який представляє їх інтереси.

   Неповнолітні діти звертаються до КП «Харківпасс» через батьків або законного представника, який представляє їх інтереси.

   Учні закладів загальної середньої освіти міста Харкова звертаються за місцем навчання до представника навчального закладу.

   Окремі категорії Пільговиків за професійною ознакою для виконання ними трудових обов’язків незалежно від місця реєстрації проживання згідно з рішеннями органів місцевого самоврядування міста Харкова для отримання електронного квитка звертаються за власним місцем роботи.

   Студенти (курсанти) міста Харкова денної форми навчання закладів вищої освіти I-IV рівня акредитації та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Харкова звертаються за місцем навчання до представника закладу освіти.

 Звертаємо увагу!

  • Пільговий електронний квиток для неповнолітнього Пільговика та недієздатної особи видається на ім’я зазначеного Пільговика одному з батьків або його законному представнику.
  • Усі копії надаються за наявності оригіналів документів.
  • Користування пільговим електронним квитком без документа, що підтверджує право пільгового проїзду, заборонено.

 


Що необхідно знати у випадку зміни місця реєстрації.


  У разі зміни місця реєстрації проживання в межах району м. Харкова Пільговик або його законний представник повинен в триденний строк повідомити про це письмово УСЗН, де він перебував на обліку.

  У разі зміни місця реєстрації проживання поза межами району м. Харкова Пільговик у триденний строк повинен здійснити зняття з обліку в УСЗН за попереднім місцем проживання та стати на облік в УСЗН за новим місцем реєстрації проживання.

  УСЗН за попереднім місцем реєстрації проживання Пільговика закриває його персональну облікову картку та видає Пільговику довідку про зняття з обліку, а за новим місцем реєстрації проживання УСЗН відкриває нову облікову картку з дати реєстрації Пільговика, про що до 05 числа наступного місяця інформує КП «Харківпасс».

 

 

 

Go to top