Отримувачами додаткових соціальних гарантій є громадяни України, які є здобувачами вищої освіти за денною формою навчання чи учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 Додаткові соціальні гарантії надаються на підставі:

  • Рішення 37 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про затвердження Програми сприяння безпечній життєдіяльності  у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2021-2025 роки» від 19.08.2020  № 2257/20.
  • Рішення Харківської обласної ради від 27 лютого 2020 року № 1211-VII "Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету для компенсації 50% вартості проїзду у електричному транспорті м. Харкова студентів та учнів (вихованців) окремих закладів освіти".

  Додаткові соціальні гарантії не надаються особам, які:

  • не є громадянами України
  • є здобувачами вищої освіти за іншою формою навчання, ніж денна (бюджетна та контрактна) форма, для навчальних закладів обласного підпорядкування – виключно денна (бюджетна) форма навчання
  • отримали електронний квиток на проїзд за пільговим тарифом на інших правових підставах

 Комунальне підприємство "Харківпасс" працює виключно з представниками закладів освіти на підставі укладених договорів.

 


 Алгоритм дій для отримання електронного квитка


    Для отримання пільгового електронного квитка необхідно виконати наступні послідовні дії:

    Направити офіційний лист з вказівкою на необхідність укладення договору, а також вказати контактну особу та номер телефону для подальшого зв’язку.

   Після отримання пакету документів необхідно заповнити поіменний список, заяву, специфікацію, договір та направити їх (в електронному вигляді) на погодження відповідальній особі КП «Харківпасс».

   Підписати два примірники договору, погоджені додатки (поіменний список, специфікація та заявка) та передати їх до КП «Харківпасс».

     Після підписання з обох сторін договору отримати рахунок на сплату пільгових електронних квитків

Отримати пільгові електронні квитки за бухгалтерською довіреністю.

 


Інформація про електронний квиток


    Пільговий електронний квиток видається на період навчання. Після закінчення навчання пільговий електронний квиток підлягає блокування за офіційним зверненням навчального закладу.

    Електронний квиток дає право пільгового проїзду 3 1 вересня по 30 червня. У період з 1 липня по 31 серпня електронний квиток підлягає блокуванню за зверненням закладу освіти.

    Пільгові поїздки, що надає електронний квиток:

     У наземному електротранспорті:  30 поїздок за 50 % вартості проїзду на місяць.
     У метрополітені:                             60 поїздок за 50 % вартості проїзду на місяць.

    Проїзд за пільговим електронним квитком без студентського квитка заборонений

    Код пільги: 325

 

 

Go to top